DIGIPIRUKALE!!!🤩

Ahoi Mandli sõbrad! Hoidke nüüd piip ja prillid ning haarake tooli järele, sest meil on täiesti jalustrabavaid uudiseid. Kõik ikka istuvad jah? Siis kuulakem!

Juba mõnda aega oleme mõelnud, et mis oleks… Mis oleks, kui peaaegu polekski. Aga samal ajal ikkagi oleks. Üks hõrk küpsetis. Gluteenivaba. Munavaba. Piimavaba. Suhkruvaba. Jahuvaba. Sobiks külma piima ja kuuma kohviga, kõigi toidutalumatuste ja maailmavaadetega. Ei annaks ainumastki kalorit, ent sisaldaks suures koguses sedasama salakomponenti, mida me lisame kõigile Mandli küpsetistele: Armastust. Tundub ajuvaba? Aga välja mõtlesime!

MIS?

Ă•ige pea avame oma sõpradele ja fännidele eksklusiivse koogiklubi. Koogiklubi liikmed saavad eksklusiivse ligipääsu Mandli VIRTUAALSELE KOOGILETILE, kus ostjaid ootavad DIGIPIRUKAD ja NULLKALORIKOOGID. Teisisõnu on Sul võimalus soetada endale oma lemmikmaius digitaalse pildi kujul, mis – vastupidiselt päris koogile – aja jooksul sugugi ei kahane, vaid hea õnne korral oma väärtust hoopis kergitab. Jah, me räägime NFT-st!

MILLEKS?

Koogipood Mandel on Tähtvere veerel saialõhna levitanud pool tosinat aastat. Selle aja sisse on mahtunud nii helgeid aegu kui kriise, edenemist kui tagasilööke, nii täitunud kui purunenud unistusi. Ent kõigi nende 6 aasta jooksul on meie kõrval nii heas kui halvas pĂĽsinud Mandli sõbrad. NĂĽĂĽd tahame teile pakkuda võimalust olla rohkem kui sõbrad – olla päriselt osake Mandlist ja koos liikuda uute unistuste poole.

  • Oleme juba pikka aega unistanud suuremast kohvikupinnast, et rohkem Mandli sõpru ära mahutada. Ăśks võimalus selleks on viia osa tootmist kohviku ruumidest välja ja laieneda köögi poolele. Nii jääksime ikka tuttavasse asukohta, ent saaksime juurde mõne laua jagu istekohti. Värsked saiad valmivad sealjuures ikka igal hommikul kohvikus koha peal ja kaneelilõhn Tähtverest ei kao kuskile, kĂĽll aga tuleb juurde rõõmsat suminat. Digikookide mĂĽĂĽgitulu abil saame selle plaani ellu viia.
  • Mida kĂĽpsetada ja kuidas kĂĽpsetada – neid mõtteid on meil kaugelt rohkem kui täna letile mahub. Uus tootmispind annab meile võimaluse teha julgemalt tootearendust, katsetada uusi maitseid. ja kaasata Sindki meie katsetustesse. Tulemuseks suurem sortiment ja rohkem rahulolevaid koogisõpru.
  • Veel ĂĽks ammune unistus on oma raamatu välja andmine. Meie peas on kuju võtmas superäge kaks-ĂĽhes toode, mis passiks ĂĽhtviisi hästi nii öökapile kui kööki. Lastele mõeldud raamatus vahelduvad lustakad ja seiklusrikkad lood lihtsate retseptidega, mida köögis järele proovida.

MIS SINA SELLEST KĂ•IGEST SAAD?

Nagu öeldud, siis esmalt saad sa endale digitaalse koogipildi ehk NFT. Nagu NFT-del kombeks, siis aja jooksul pildi rahaline väärtus kipub kasvama. Kui palju ja kui kiiresti, seda on raske ennustada, ent eks seegi ole osa kogu asja võlust. Digitaalne kook iseenesest on juba täiesti revolutsiooniline toode: võta koogitaldrik ette kasvõi kolm korda päevas ja ei ainumastki kalorit. Liiatigi päästab isiklik digimaius Sind igaveseks olukorrast, kus lemmik on lihtsalt letilt otsa lõppenud.

Koos NFT-ga saad ligipääsu Mandli koogiklubisse, mis omakorda tähendab:

  • kutset kord aastas toimuvale uute toodete degusteerimisele
  • igakuiseid erihinnaga tooteid Mandli kohvikus
  • võimalust kogukonnas ja tootearenduses aktiivselt kaasa rääkida
  • osalust kohaliku äri kasvamisel ja Tähtvere kohvikutraditsiooni hoidmisel
  • Lisaks jaotub digipiruka ostjate vahel ära 10% kasumist igal aastal

Et siis selline korralik kahe otsaga vorst – digipirukas ja võimalus oma investeeringut kasvatada sulle, mĂĽĂĽgitulu kohviku laiendamiseks Mandlile ja rõõm ning ootusärevus ĂĽhise ettevõtmise õnnestumisest võrdselt pooleks.

KUIDAS DIGIPIRUKALE LIGI PĂ„Ă„SEDA?

Ülemäära suureks ei taha me ettevõtmist ajada, koogipood Mandel on ja jääb kodukohvikuks, seega tuleb NFT-sid koos koogiklubi pääsuga müüki vaid väga piiratud koguses. Kes ees, see klubis sees!

Kui mõte säherduse digikoogi omamisest sul nüüd sõrmed sügelema ja suu vett jooksma ajas, siis polegi teha muud kui koogisappa astuda ja endale üks lunastada. Seda saad Sa teha SIIN.

Selleks, et nüüd kiirelt see võimalus ära kasutada, tuleb sul minna digipirukat ostma. Aga igaks juhuks loe minu järgnev tekst läbi, et ei tekiks väga palju küsimusi.

Kõigepealt pead sa ennast ära registreerima siinsamas Igniumis. Tegemist on sisuliselt digitaalse piruka haldamise platvormiga. Registreerimisel on sul kindlasti vaja ennast tuvastada ID kaardiga. See tuleb seadusest ja on vajalik. Tegemist on ikkagi finantsinstrumendiga.

Kui sa oled olnud mega tubli ja kõik selle läbinud, siis saad sa endale pirukat hakata valima. Ăśks või mitu- see on sinu teha. Kõik maksavad ĂĽhe palju – 100 eurot. Samas on need unikaalsed ja ĂĽhtegi korduvat ei ole. Olles õige piruka välja valinud, pead sa enda Igniumi kontole kandma raha. Panga lingiga toimub see kõige kiiremini ja lihtsamini. Ăślejäänud variantidega võib raha laekumiseni minna mõni päev aega.

Peale raha laekumist saab vormistada ostu ja digitaalne pirukas ongi sinu. Kuna tegemist on maailma esimese sellelaadse projektiga, siis ilmselgelt on oodata ka tehnilisi viperusi. Kõik need võid mulle, või Igniumi tiimile edasi öelda. Muudele teemaga seotud küsimustele vastan ka hea meelega.

Digipiruka poodi