OSTU- ja müügitingimused

Veebipoe koogipoodmandel.ee omanik on OÜ Koogihaldjas OÜ (registrikood 12287165), asukohaga Veski 5a, Tartu.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes ja sisaldavad 22% käibemaksu.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kõik ostetud tooted saab kätte Koogipoest Mandel, aadressil Veski 5a, Tartu.

Taganemisõigus

Juhul kui soovite tellimuse tühistada, palun teatage sellest minimaalselt 24 tundi enne tellimuse täitmist e-posti aadressil: koogipood@gmail.com
Palun näidake kindlasti ära tellimuse number ja pangakonto number, millele soovite makse tagastust.

Ülalnimetatud tingimuste järgimisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul. Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

TAGASTUSTINGIMUSED

Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt aluspesu, sukad-sokid, avatud pakendiga kosmeetika, toidukaubad, joogid…) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. Juhul, kui kaup ilmselgelt ei vasta kokkulepitud tingimustele, siis tuleb sellest Müüjat teavitada viivitamatult, saates selle kohta reklamatsiooni koos fotodega e-posti aadressile: koogipood@gmail.com Kui on tuvastatav ettevõtte eksimus, siis kliendi soovil vahetame ühe kauba samaväärse teise kauba vastu või tagastame makstud summa. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 48 tunni jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile koogipood@gmail.com või helistada telefonil: 53479293

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

MAKSETINGIMUSED

Tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Coopi ja Pocopay internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati.

Pärast internetipangas maksmist saate oma tellimusele numbri ja kinnituse e-maili teel.

TARNETINGIMUSED

Tellitud tooted saate kätte kohvikust Koogipood Mandel (Veski 5a, Tartu) iga päev vastavalt kohviku lahtiolekuaegadele ja eelnevale kokkuleppele.

MUU INFO

Toitudes sisalduvate allergeenide kohta saab infot telefonil +372 5680 5585

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Koogihaldjas OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Koogihaldjas OÜ kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete kättetoimetamiseks.ANDMED

Koogihaldjas OÜ
Reg no 12265187
KMKRN EE101539690
Veski 5a, Tartu

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Koogihaldjas OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Koogihaldjas OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile koogipood@gmail.com

või helistada telefonil: +372 5680 5585

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.